Tłumaczenie:

  • Polski
  • English

Tel: 605 995 350

Prywatny Detektyw Katowice, Biuro Detektywistyczne Katowice

Agencja Detektywistyczna Katowice

Przyjmujemy zlecenia na terenie Katowic i okolic. Zapraszamy do kontaktu: tel: 605 995 350.

Jako firma ATUT – prywatny detektyw katowice prowadzimy sprawy rozwodowe, rodzinne, poszukiwanie osób. Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów, ustalaniem stanu majątkowego czy badaniem wiarygodności osób.

Gwarantujemy uzyskanie materiałów dowodowych w sprawach o zdradę. Prowadzimy obserwacje osób i przekazujemy sprawozdanie z przeprowadzanych czynności. Przekazujemy materiały, zdjęcia, filmy.
Zajmujemy się również wywiadem gospodarczym.

Działamy szybko i skuteczne zachowując 100% poufności. Prywatny Detektyw Katowice – agencja detektywistyczna katowice ATUT

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia sprawy. To nic nie kosztuję.

Agencja Detektywistyczna Katowice

Myśląc o detektywie, pierwszym nasuwającym się wyobrażeniem jest tajemniczy jegomość w prochowcu i kapeluszu, trzymający w dłoni lupę. Z kolei działania tego typu postaci mają ograniczać się do wygodnego zasiadania w fotelu i rozwiązywania zagadek dzięki logice i dedukcji. A może nie każdy z nich jest Sherlockiem Holmsem? Być może niektórzy z nich spędzają godziny w krzakach z lornetką w rękach, czekając, aż obserwowanemu obiektowi omsknie się noga. Gdy tak się stanie już tylko krok dzieli od złapania osoby na gorącym uczynku i udowodnienia mu winy.

W ten sposób często postrzega się pracę prywatnych detektywów, a to wszystko dzięki popkulturze. Łatwo jest obalić część z tych mitów, jednak części z nich należy równocześnie przyznać racje. Praca współczesnego detektywa stanowi bardzo szerokie i różnorodne spektrum. Nasi klienci mają szansę się o tym przekonać podczas korzystania z naszych usług.

Agencja detektywistyczna ATUT

Naszą specjalnością jest kompleksowe działanie na rzecz dobra naszego klienta. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych jak jak i przedstawicieli firm, świadcząc swoje usługi na terenie całego kraju. Bez względu na stopień trudności danej sprawy, zawsze pracujemy w precyzyjny i wnikliwy sposób. Wszystko po to, by doprowadzić sprawę do końca i nie pozostawić niedomówień.

Bogaty zakres usług

Agencja detektywistyczna ATUT powstała z myślą o pomocy klientowi zarówno w sprawach rodzinnych jak i gospodarczych. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem odpowiednich zasad etycznych i prawnych. Nasze usługi świadczymy w oparciu o 100% dyskrecji, celem zapewnienia wysokiego poziomu komfortu naszych klientów.

Sprawy rodzinne

Najczęściej realizowanym przed naszych detektywów typem zleceń są te związane z wiernością małżeńską lub partnerską. W trakcie sprawy zapewniamy naszym klientom komfort psychiczny i jawność całego procesu. Do obserwacji oraz śledzenia małżonka czy partnera korzystamy z najwyższej klasy sprzętu, zapewniającego materiał dowodowy doskonałej jakości. Dzięki niemu, w przypadku ewentualnego zdemaskowania masz szansę pozyskać wystarczające dowody, które będą rozpatrywane podczas procesu cywilnego czy też rodzinnego.

Realizujemy także zlecenia z zakresu ustalania ojcostwa i kontrolowania jakości usług świadczonych przez opiekunkę dziecięcą. Jeśli dzieci naszych klientów są zagrożone przez nieodpowiedzialną opiekę – natychmiast interweniujemy w tej sprawie. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, bez względu na rodzaj realizowanej przez nas sprawy.

Ustalanie spadku

Jednym z najtrudniejszych dla klienta spraw są sprawy spadkowe. Dzieje się tak szczególnie wówczas, gdy treść testamentu nie jest jednoznaczna i przypisuje spadek do wielu osób. Działania naszej agencji polegają na jak najszybszym rozwikłaniu wszelkich niejasności testamentowych oraz dostarczeniu materiału dowodowego, celem rozwiązania sprawy. W ramach spraw spadkowych świadczymy więc następujące usługi: rozmowy ze świadkami, obserwacje członków rodziny, ustalenie lokalizacji spadkobierców oraz podważenie testamentu jako materiału dowodowego.

Poszukiwanie osób zagubionych

Zaginięcie członka rodziny bądź osoby z najbliższego otoczenia często bywa trudną i niepokojącą sytuacją. W tego rodzaju sprawach podejmujemy się więc wszelkich starań mających na celu ustalenie miejsca pobytu osoby zaginionej lub tropów do niej prowadzącej. Z tego względu współpracujemy z policją i organami ścigania, a także opieramy się o już poznany materiał dowodowy, tworząc alternatywny rozwój wydarzeń. Mamy świadomość, iż śledztwo policyjne w sprawach osób zaginionych nie zawsze odbywa się w sposób tak precyzyjny jakby oczekiwał tego klient. Z tego względu nasza agencja oferuje możliwość współpracy w tym zakresie, aby przyspieszyć rozwiązanie sprawy.

Sprawy karne

Trudno wyobrazić sobie trudniejszą sytuację niż uczestnictwo w sprawie karnej. Ten stan rzeczy dotyczy przede wszystkim poszkodowanych, szczególnie w sprawach niejasnych, w których brakuje materiału dowodowego. Świadczymy również usługi dotyczące spraw karnych po to, aby pomóc naszym klientom. Zbieramy materiał dowodowy w przypadkach spraw dotyczących mobbingu pracowniczego, molestowania i dyskryminacji w miejscu pracy czy innych spraw karnych dotykających osobiście naszego klienta. Celem naszych działań jest dostarczenie jasnego materiału dowodowego przemawiającego na korzyść naszych klientów.

Usługi dla przedsiębiorstw i spółek

Współpraca biznesowa dość często nie może się obyć bez lojalności i poczucia zaufania. Posiadanie dobrego przyjaciela w życiu prywatnym nie zawsze wiąże się z posiadaniem idealnego partnera zawodowego. To samo można powiedzieć o współpracownikach, których działania niekiedy pozostawiają niewiele do życzenia, a wręcz mogą zagrozić spółce. Detektywi z naszej agencji zajmują się również zapewnienie bezpieczeństwa firm i spółek, dzięki realizowaniu szeregu działań w tym zakresie. W pakiecie świadczonych przez nas usług można znaleźć między innymi wykrywanie podsłuchów, dzięki korzystaniu z najnowszych technologii. Na prośbę klienta, po ustaleniu źródła podsłuchu pobieramy także materiał dowodowy, który może zadecydować o wygranej sprawie w sądzie.

Nietypowe zlecenia

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która podejmuje się równie chętnie zleceń nietypowych i trudnych. Jeśli Twoja sprawa dotyczy innego aspektu niż te wyżej wymienione – skontaktuj się z nami. Niezbędnym będzie bezpłatna konsultacja z jednym z naszych detektywów, celem ustalenia szczegółów współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdą zagadkę.

Agencja detektywistyczna Atut – wyżyny profesjonalizmu

Hasłem przewodnim naszej agencji jest zdanie: nie ma zagadek, których nie da się rozwiązać!

Jesteśmy pewni swoich działań, ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych detektywów. Każda prowadzona przez nas sprawa jest rozpatrywana w sposób indywidualny po to, by osiągnąć jak najwięcej korzyści dla klienta. Podczas przeprowadzonych przez nas działań zapewniamy wysoki poziom komfortu i dyskrecji, a naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i anonimowość.

Naszą polityką jest również pełna dostępność dla każdego klienta. W związku z tym, nasze usługi świadczymy przez całą dobę. Reagujemy więc w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia. Jeśli będziesz potrzebował nagłego skorzystania z naszych usług – zawsze będziemy pod telefonem.

Przyświecający nam cel stanowi udzielanie odpowiedzi na każde pytanie. Wśród różnego rodzaju spraw zdarzają się również te wyjątkowo trudne, niejasne i ubogie w materiał dowodowy. Podejmujemy się każdego typu sprawy i dostarczamy naszym klientom rzetelny materiał dowodowy oraz protokoły z przeprowadzonych działań. Tak pozyskane materiały mogą być wykorzystywane w sądzie, zaś detektyw, który je przygotował wspiera klienta podczas rozprawy sądowej.

Profesjonalna agencja detektywistyczna Atut zachęca do kontaktu.

Tagi po których nas szukano: agencje detektywistyczne wrocław, biuro detektywistyczne wrocław, detektyw wrocław, detektyw wrocław forum, detektyw wrocław opinie, firma detektywistyczna wrocław, prywatny detektyw wroclaw, prywatny detektyw wrocław, usługi detektywistyczne wrocław, wrocław detektyw